Hetmanem pojedziemy taniej

  • 25.07.2018, 07:09 (aktualizacja 25.07.2018, 07:43)
  • par
Hetmanem pojedziemy taniej Fot. pixabay.com
W ubiegłym tygodniu spółka InterCity wprowadziła promocyjne ceny na przejazdy pociągiem IC "Hetman" na trasie między Hrubieszowem a Rzeszowem Głównym. Bilet taniomiastowy jest średnio o 33 proc. tańszy niż bilety sprzedawane poza tą promocją.

Promocyjne ceny w ramach "biletu taniomiastowego" wprowadzono 20 lipca. Pociągiem IC "Hetman" taniej można podróżować w wybranych relacjach na odcinku Rzeszów Główny – Hrubieszów Miasto. Pełną listę kursów na trasie z Hrubieszowa do Rzeszowa Gł. (i w drugą stronę), objętych promocją można znaleźć na internetowej stronie www.intercity.pl. Poniżej kilka przykładów z promocyjnymi cenami. Przy czym pamiętać trzeba, że do tych cen stosuje się ulgi ustawowe np. dla -37 proc. dla uczniów i -51 proc. dla studentów. 

Szczegóły nowej oferty w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe