Zamość: Za gwałt do więzienia. 27-latek skazany

  • 25.07.2018, 07:00
  • lew
Zamość: Za gwałt do więzienia. 27-latek skazany Fot. pixabay.com
Na 3 lata i 8 miesięcy zamkną się bramy więzienia za 27-letnim Piotrem Ż., oskarżonym o zgwałcenie 17-letniej mieszkanki powiatu biłgorajskiego. Wyrok jest już prawomocny.

W styczniu ub. roku na jednej z zamojskich stancji zorganizowano zakrapianą alkoholem imprezę. Do gwałtu miało dojść w nocy w pokoju wynajmowanym przez 17-letnią mieszkankę powiatu biłgorajskiego.

Według śledczych, Piotr Ż. – używając przemocy – przewrócił pokrzywdzoną na podłogę, siłą zdjął z niej ubranie i – przytrzymując za ręce – doprowadził do odbycia stosunku płciowego.

Roztrzęsiona nastolatka opowiedziała o wszystkim koleżankom, a przybyli na miejsce zdarzenia policjanci zatrzymali sprawcę. Piotr Ż. miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu.

Na ciele pokrzywdzonej stwierdzono stłuczenia w okolicy szyi, a także otarcia naskórka w okolicach lędźwiowej oraz klatki piersiowej. Przeprowadzone badania ginekologiczne potwierdziły odbycie stosunku płciowego. 

Więcej przeczytasz w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
MajorDamage
MajorDamage 25.07.2018, 07:05
Za gwałt powinna być czapa. Śmieszny ten wyrok.

Pozostałe