Komarów-Osada: Wiersze o miłości. Dziś wieczór z poezją

  • 22.07.2018, 06:00
  • ak
Komarów-Osada: Wiersze o miłości. Dziś wieczór z poezją Fot. pixabay.com
Na spotkanie z poezją o miłości, tej do drugiego człowieka, ale też np. do ojczyzny zaprasza dzisiaj (22 lipca) dom kultury w Komarowie-Osadzie. Prezentowane będą wiersze lokalnych poetów.

Spotkanie ma się rozpocząć o godz. 18. Już wiadomo, że wezmą w nim udział przedstawiciele kilku pokoleń. Będą deklamować utwory bardziej i mniej znane. Zarówno te autorstwa popularnych poetów, jak i autorską twórczość. 

Wśród recytatorów będzie m.in. Adam Wawrzonek z Huty Komarowskiej, autor trzech tomików poezji miłosnej. Wszystkich wykonawców wybierały koła gospodyń wiejskich i stowarzyszenia oraz inni przedstawiciele amatorskiego ruchu artystycznego.

Podczas dzisiejszego spotkania posłuchać będzie można także piosenek o miłości. Prezentować je będą Aneta Szpinda ze Śniatycz i Janusz Bogatko, instruktor komarowskiego domu kultury.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe