Zamość: Mistrzostwa speedcubingu w Balaboom. Zgłoś się

  • 22.07.2018, 05:00
  • ak
Zamość: Mistrzostwa speedcubingu w Balaboom. Zgłoś się Fot. pixabay.com
Takiej imprezy jeszcze w Zamościu nie było. Odbędzie się wkrótce, z udziałem naprawdę utytułowanych zawodników. Ale w Mistrzostwach speedcubingu może wziąć udział każdy, kto umie układać kostkę Rubika.

Zawody, nad którymi patronat medialny objęła redakcja Kroniki Tygodnia, a honorowy prezydent Zamościa Andrzej Wnuk są planowane na nadchodzącą sobotę (28 lipca) w kręgielni Balaboom na ul. Sadowej.

Zawodnicy wezmą udział w sześciu konkurencjach - 2x2, 3x3, 4x4, Pyraminx, Megaminx oraz 3x3 jedną ręką.

Delegatem WCA (World Cube Association) jest Grzegorz Łuczyna i to będzie podczas zamojskich mistrzostw zatwierdzać wszystkie wyniki. Na zawody przyjedzie spora ekipa znanych i utytułowanych już zawodników, np: Łukasz Burliga, Jan Zych, Rafał Waryszak, Piotr Tokarski, Wojciech Weremczuk, Michał Halczuk, a być może także Maciej Czapiewski i Dominik Górny.

Organizatorzy liczą też na udział zawodników z naszego regionu. Zapisy prowadzone są pod nr tel.: 600 600 670. Zgłoszenia można też wysyłać na adres: [email protected]

Opłata rejestracyjna wynosi 40 zł. Początek mistrzostw o godz. 8.30.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Panie Walter
Panie Walter 22.04.2019, 08:32
Potrzebujesz pomocy finansowej, pożyczek? Jeśli tak, napisz więcej informacji

E-mail: [email protected]
Numer WhatsApp: + 1- (802) -327-3165

podziękować

Panie Walter

Pozostałe