Wólka Obszańska: Międzynarodowe Spotkania z Kulturą

  • 20.07.2018, 20:05
  • rr
Wólka Obszańska: Międzynarodowe Spotkania z Kulturą Plakat tegorocznych Spotkań z Kulturą Do wspólnej zabawy zapraszają ośrodki kultury i samorządy gminne z Obszy i Starego Dzikowa. 
W niedzielę, 22 lipca, na styku województw lubelskiego i podkarpackiego, w lesie między Wólka Obszańską (gm. Obsza) a Moszczanicą (gm. Stary Dzików) odbędą się Spotkania z Kulturą. Na scenie wystąpią m.in. goście z Ameryki Północnej.

Impreza rozpocznie się w niedzielę o 15.00. Wtedy pojawią się na scenie uczestnicy zajęć w ognisku muzycznym, które w GOK w Obszy prowadzi Tadeusz Kubów. Z lokalnych wykonawców wystąpi również Orkiestra Dęta z Obszy, a Gminę Stary Dzików będzie reprezentować grupa "Radsoł". Wśród wykonawców znajdą się także dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca "Krakusy" z Calgary w Kanadzie oraz "Polanie znad Dniepru" z Kijowa.  Wieczorem zagrają "Freeborn Brothers" i "Power Play", a imprezę zakończy nocna zabawa z zespołem "Focus-Live".

Oprócz występów artystycznych organizatorzy zachęcają do kibicowania uczestnikom dorocznego konkursu kulinarnego. W tym roku mają oni poddać ocenie jurorów potrawę z kaszy gryczanej, deser z malinami i nalewkę. 

Do wspólnej zabawy zapraszają ośrodki kultury i samorządy gminne z Obszy i Starego Dzikowa. 

rr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 21.07.2018, 09:48
Proszę poprawić treść artykułu.
Spotkanie odbywa się w Woli Obszańskiej a nie jak napisał autor w Wólce Obszańskiej

Pozostałe