Nielisz: Umowa na drogę podpisana

  • 20.07.2018, 11:05
  • rr
Nielisz: Umowa na drogę podpisana Fot. UG Nielisz Wójt Adam Wal podpisał z wojewodą lubelskim Przemysławem Czarnkiem umowę na dofinansowanie budowy drogi w miejscowości Nawóz
Już wkrótce mieszkańcy gminy Nielisz będą mogli cieszyć się i korzystać z nowej drogi, jaka powstanie w miejscowości Nawóz.

W środę (11 lipca) w Urzędzie Gminy Nielisz wojewoda lubelski Przemysław Czarnek i wójt gminy Nielisz Adam Wal podpisali umowę na dofinansowanie zadania "Budowa drogi gminnej nr 110128L w miejscowości Nawóz". Dotacja, jaką otrzyma nieliski samorząd, wynosi 568 759 zł, zaś koszt całkowity tejże inwestycji to 710 948 zł. To spore wsparcie, bowiem dzięki dofinansowaniu po stronie gminy koszt budowy drogi będzie wynosić 142 189 zł. 

W imieniu całej gminy Nielisz wójt Adam Wal wręczył wojewodzie podziękowanie za wsparcie oraz współpracę na rzecz rozwoju gminy. Przypomnijmy, że z dotacji w ramach "Rządowego programu na rzecz rozwoju oraz konkurencyjności regionów poprzez wsparcie lokalnej infrastruktury drogowej" skorzystało 30 gmin z naszego województwa.

rr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wiktor
Wiktor 27.07.2018, 23:37
Sebastian Paul wystarał się o tą drogę.

Pozostałe