Agros z aspiracjami

  • 19.07.2018, 17:52 (aktualizacja 19.07.2018, 18:00)
  • Tomek Tomczewski
Agros z aspiracjami fot. Kronika Tygodnia Paweł Fajdek w czasie konferencji prasowej tuż przed lubelskimi mistrzostwami.
Już w najbliższy weekend w Lublinie odbędą się 94. PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce. Na starcie nie zabraknie reprezentantów Agrosu Zamość.

 

Na 100 i 200 m w walce o medale powinien liczyć się Dominik Kopeć, który na setkę legitymuje się drugim (10.29) tegorocznym rezultatem. Na dych samych dystansach wystartuje też Mateusz Jakóbczyk. Bardzo mocna będzie reprezentacja młociarzy. Oprócz trzykrotnego mistrza świata Pawła Fajdka wystartuje też Arkadiusz Rogowski i Damian Tuz. W tej samej konkurencji wystartuje też świeżo upieczona młodzieżowa wicemistrzyni Polski – Aleksandra Śmiech. Ostatnim reprezentantem Agrosu będzie Jakub Lewoszewski w rzucie dyskiem.

 – Nigdy nie wieszam medali na szyjach przed zawodami, ale aspiracje z pewnością mamy. Paweł Fajdek czy Dominik Kopeć to uznane marki, dlatego przynajmniej od tych zawodników trzeba wymagać, aby zameldowali się na podium. To jednak jest sport, może się zdarzyć wiele rzeczy, a na formę mają wpływ rozmaite czynniki. Cierpliwie więc czekamy i oczywiście wybieramy się kibicować naszym, bo przecież Lublin to prawie w domu – zapowiada prezes Agrosu Konrad Firek.

Tomek Tomczewski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe