Gm. Horodło: Trwa budowa boiska w Strzyżowie (ZDJĘCIA)

  • 21.07.2018, 09:07
  • ak
Gm. Horodło: Trwa budowa boiska w Strzyżowie (ZDJĘCIA) Fot. UG Horodło
Dotacja została przyznana, plac budowy przekazany, a prace na nim idą pełną parą. W Strzyżowie (gm. Horodło) powstaje nowiutkie boisko sportowe.

Umowa na dofinansowanie tej inwestycji z Funduszu Kultury Fizycznej została podpisana jeszcze w maju. Na początku czerwca plac, na którym ma powstać boisko został oficjalnie przekazany wykonawcy. Prace ruszyły natychmiast. W tej chwili są już dość zaawansowane.

Boisko w Strzyżowanie ma mieć nawierzchnię z naturalnej trawy. Ustawione przy nim zostaną trybuny, a nieopodal powstanie też siłownia zewnętrzna. Ustawione będą również trzy kontenery socjalno-sanitarne. Całość obiektu będzie oświetlona i objęta monitoringiem. Przy okazji zbudowany zostanie parking i chodniki.

Na realizację tego zadania gmina otrzymała 230 tys. zł dotacji.

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe