Przemytnik wpadł na gorącym uczynku. Wiózł kontrabandę wartą 37 tys. zł

  • 14.07.2018, 06:50 (aktualizacja 14.07.2018 11:42)
  • ak
Przemytnik wpadł na gorącym uczynku. Wiózł kontrabandę wartą 37 tys. zł Fot. NOSG Przemytnik został zatrzymany, a towar, który transportował polscy strażnicy graniczni skonfiskowali.
Popakowane w torby podróżne papierosy bez akcyzy znaleźli strażnicy graniczni z Dołhobyczowa i Kryłowa w samochodzie, którym wzdłuż Bugu przemieszczał się 23-letni Ukrainiec.

Cudzoziemiec został namierzony przez mundurowych w środę (11 lipca). W samochodzie, którym jechał pogranicznicy natrafili na znaczne ilości nielegalnych papierosów.

– Kontrabanda została wcześniej przemycona przez rzekę graniczną Bug z Ukrainy na terytorium Polski. Mężczyzna został zatrzymany a ujawnione przy nim przemycone papierosy (2 708 paczek) o wartości 37 tys. zł zabezpieczone – relacjonuje Dariusz Sienicki, rzecznik prasowy Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Tylko w tym roku funkcjonariusze NOSG nie dopuścili do wprowadzenia na rynek pochodzących z przemytu papierosów o wartości ponad 7 mln zł.

ak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe