Werbkowice: Harlem zagra dla Niepodległej

  • 15.07.2018, 10:00
  • ak
Werbkowice: Harlem zagra dla Niepodległej
100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości jest świętowana w wielu miejscowościach i na wiele sposobów. W Werbkowicach z tej okazji odbędzie się koncert rockowego zespołu Harlem.

Wydarzenie zaplanowano na 11 sierpnia. Harlem zagra tego dnia w werbkowickim amfiteatrze. Początek koncertu o godz. 19. Wstęp będzie wolny.

Harlem to zespół rockowy założony w 1993 roku przez wokalistę Ryszarda Wolbacha, gitarzystę Krzysztofa Jaworskiego, perkusistę Jarosława Zdankiewicza oraz basistę Wiesława Sałatę. Dorobek Harlemu stanowi sześć płyt oraz tysiące koncertów na największych polskich scenach (m.in. w Operze Leśnej w Sopocie, na Przystanku Woodstock czy na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe