Tomaszów Lubelski: Biblioteka zbiera makulaturę dla misji

  • 13.07.2018, 15:00
  • ak
Tomaszów Lubelski: Biblioteka zbiera makulaturę dla misji Fot. MBP Tomaszów Lubelski
Makulatura na misje – to ogólnopolska akcja, w którą włączyła się również Miejska Biblioteka Publiczna im. Tomasza Zamoyskiego w Tomaszowie Lubelskim.

Dotychczas w książnicy zgromadzono ok. pół tony starych, zniszczonych książek i gazet. Wszystko zostało już przekazane organizatorom akcji. Ale zbiórka trwa nadal. Makulaturę do biblioteki w Tomaszowie Lubelskim można przynosić do końca sierpnia.

Cel zbiórki jest szlachetny. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży destruktu zostaną przeznaczone na wybudowanie studni w najbiedniejszych regionach Afryki. Jeden kilogram tego surowca wtórnego to 75 litrów czystej wody

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe