Uwaga! Zmiana organizacji ruchu w Suścu. Było skrzyżowanie, jest rondo

  • 13.07.2018, 12:36 (aktualizacja 16.07.2018 05:56)
  • ak
Uwaga! Zmiana organizacji ruchu w Suścu. Było skrzyżowanie, jest rondo Fot. facebook.com/naklicki.zbigniew
Zmieniła się organizacja ruchu w centrum Suśca. Dotychczasowe skrzyżowanie dróg zostało przebudowane na rondo. Kierowcy powinni o tym pamiętać i zachować szczególną ostrożność w tym miejscu.

Prace drogowe w centrum Suśca rozpoczęły się kilka tygodni temu. Właśnie się zakończyły. Rondo powstało w miejsce dotychczasowego tradycyjnego skrzyżowania drogi powiatowej  Długi Kąt - Hamernia- Oseredek - Susiec z gminną ul. Kolejową. Inwestycja została zrealizowana przy wsparciu powiatu tomaszowskiego, który wyłożył połowę z całkowitych kosztów sięgających ponad 228 tys. zł.

Ulice zostały przebudowane, by poprawić bezpieczeństwo zmotoryzowanych i pieszych, ale też poprawić estetykę centrum Suśca.


CZYTAJ TAKŻE: DUŻE SKRZYŻOWANIE W ZAMOŚCIU PRZEROBIONE NA RONDO

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
zenek , zięć pawlaka
zenek , zięć pawlaka 15.07.2018, 16:16
Ale fajne rondo beretkowe, ciekawe czy jak wrócę do Suśca to się nie zgubię. Zbycho jak jedzie do pracy samochodem. to pewnie na obwodnicę przy bazarze wjeżdża.

Pozostałe