Nielisz: Festiwal Turystyczny 2018 już wkrótce

  • 15.07.2018, 09:00 (aktualizacja 18.07.2018, 09:45)
  • ak
Nielisz: Festiwal Turystyczny 2018 już wkrótce Fot. pixabay.com
Duża, dwudniowa impreza szykuje się pod koniec tego miesiąca w Nieliszu. Festiwal Turystyczny zacznie się w sobotę 28 lipca i potrwa do niedzieli. Warto zarezerwować sobie ten termin.

Pierwszego dnia na nieliskim zalewie planowane są regaty żeglarskie. Rozpoczną się o godz. 15 przy zaporze w Nieliszu. Godzinę później zabawa zacznie się w centrum wsi. Muzykę serwować będzie DJ Barthus, z koncertem wystąpi zespół Roxait, a później będzie można wziąć udział w dyskotece pod chmurką. 

Kolejne atrakcje przyniesie niedzielny poranek. Na godz. 6 nad zalewem zaplanowano zawody wędkarskie, a od godz. 11.30 kolejne starty żeglarzy. Tego dnia, w ramach Festiwalu Turystycznego będzie też sporo muzyki (od godz. 15). Na scenie mają prezentować się zespoły z Gminnego Ośrodka Kultury w Nieliszu, kapele ludowe i chór Moderato. Będzie też specjalny program dla dzieci, a ponadto m.in.: tańce i piosenki ze starego Lwowa i brazylijskie tańce w wykonaniu Revii Kabaretowej Viva Miraż z Ukrainy. Zaplanowano ponadto wybory Miss Lata w Nieliszu, koncert Czadomana, a na koniec ponownie dyskotekę.

Redakcja Kroniki Tygodnia jest jednym z patronów medialnych tego wydarzenia.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe