Sukces młodych piłkarzy AMSPN Hetman we Wrocławiu

  • 13.07.2018, 08:32
  • red.
Sukces młodych piłkarzy AMSPN Hetman we Wrocławiu AMSPN Hetman Zamość Młodzi piłkarze z Zamościa zajeli 2 miejsce na turnieju we Wrocławiu
5-8 lipca drużyna AMSPN Hetman Zamość rocznika 2004 przebywała na największym w Polsce, Międzynarodowym turnieju piłki nożnej „Wrocław Trophy”. Młodzi zawodnicy Hetmana zaprezentowali się z dobrej strony zajmując 2 miejsce.

W drodze do finału podopieczni trenera Damiana Koszela wygrali między innymi ze Śląskiem Wrocław i Garbarnią Kraków. Natomiast finał to wyrównany mecz z Maiden City FC  (Irlandia Północna), który zakończył się wynikiem 1-1. O  końcowym rezultacie decydował konkurs rzutów karnych, w którym minimalnie lepsi okazali się piłkarze z Irlandii Północnej. Nagrodą dla najlepszego bramkarza turnieju podzielili się zawodnicy Hetmana, Grzegorz Wszoła i Kacper Cyc.

-Bardzo fajne doświadczenie. Mogliśmy się skonfrontować z drużynami z całego kraju i Europy. Jadąc na turniej chcieliśmy zostawić po sobie jak najlepsze wrażenie, ale głównym celem było sprawdzenie pewnych wariantów pod kontem rozgrywek ligowych. Proces Naszego rozwoju trwa ciągle, a turniej pokazał że idziemy w dobrym kierunku. Jesteśmy świadomi że mimo pozytywnego wyniku jeszcze wiele pracy przed nami. Dobra gra na „Wrocław Trophy” dała nam impuls do dalszej pracy, którego potrzebowaliśmy. Wielkie słowa uznania należą się chłopcom za ich podejście i zaangażowanie. Na koniec pragnę podziękować za wsparcie Wydziałowi Rozwoju i Funduszy Zewnętrznych oraz Wydziałowi Kultury i Sportu z Urzędu Miasta Zamość. – mówi  Damian Koszel z AMSPN.

Wyniki meczów:

Faza grupowa:

AMSPN Hetman Zamość – KP Przecław 2-0 (b. Nowak, Okoniewski)

AMSPN Hetman Zamość – UKS Lider Borów 2-0  (b. Adamczuk, Okoniewski)

AMSPN Hetman Zamość – WKS Gowidlino 6-0 (b. Okoniewski x2, Adamczuk, Laskowski J., Gałka, Serafin)

Ćwierćfinał:

AMSPN Hetman Zamość – Śląsk Wrocław 2-1 (b. Okoniewski, Pawluk)

Półfinał:

AMSPN Hetman Zamość – Garbarnia Kraków 3-1 (b. Owsik, Okoniewski, Łukaszczyk)

Finał:

AMSPN Hetman Zamość – Maiden City 1-1 k.4-5 (b. Owsik)

Skład: Grzegorz Wszoła, Kacper Cyc – Wojciech Oseła, Tomasz Owsik, Rafał Tomasiak, Maksymilian Kostrubiec, Szymon Adamczuk, Patryk Oczkoś, Arkadiusz Bąk, Kacper Laskowski, Jakub Laskowski, Adam Pawluk, Maciej Nowak, Mateusz Serafin, Krystian Okoniewski, Kacper Gałka, Michał Łukaszczyk

 

red.
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe