Ukraińcy w Zamościu. Przyjechali na Letnią Szkołę Samorządności (ZDJĘCIA)

  • 13.07.2018, 07:00
  • ak
Ukraińcy w Zamościu. Przyjechali na Letnią Szkołę Samorządności (ZDJĘCIA) Fot. UM Zamość
Chodzi w nim o wymianę doświadczeń w zarządzaniu społecznościami i świadczeniu usług komunalnych. Taki jest cel Letniej Szkoły Samorządności, w ramach której Zamość odwiedziła grupa ok. Ukraińców.

Goście to szefowie gmin, deputowani rad gminnych i miejskich, społecznicy, aktywiści, dziennikarze. Podczas swojego pobytu w Zamościu spotkali się m.in. z prezydentem miasta Andrzejem Wnukiem, a także dyrektorem Wydziału Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego. Ponadto odwiedzili miejskie spółki: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp.z o.o., Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Zamojskie Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej.

Podczas tych wizyt rozmawiano m.in. na temat funkcjonowania placówek, organizacji wydarzeń, współpracy samorządu z trzecim sektorem.  

Letnia Szkoła Samorządności została zorganizowana przez Centrum Inicjatyw Obywatelskich, Fundację im. Friedricha Naumanna na Ukrainie i Żółkiewską Radę Miejską.

ak

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe