Zabawa na granicy gmin, pyszności na talerzach

  • 13.07.2018, 06:00
  • ak
Zabawa na granicy gmin, pyszności na talerzach Fot. pixabay.com
Na granicy między gminami Obsza i Stary Dzików (woj. podkarpackie) odbędą się kolejny już raz Spotkania Kultur. Podczas imprezy planowanej na 22 lipca odbędzie się konkurs kulinarny. Zgłoszenia do niego można nadsyłać jeszcze tylko do końca tego tygodnia.

Wydarzenie tradycyjnie już odbędzie się na leśnej polanie między miejscowościami Wola Obszańska w gminie Obsza i Moszczanica w gminie Stary Dzików. Przygotowano bogaty program artystyczny. Występować mają artyści nie tylko spoza Polski, ale nawet z innego kontynentu: dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca "Krakusy" z Calgary w Kanadzie oraz "Polanie znad Dniepru" z Kijowa. 

Oczywiście nie zabraknie również rodzimych artystów, m.in. z gminy Obsza.

Nieodłącznym elementem Spotkań Kultur jest konkurs kulinarny. W tym roku jury oceniać będzie propozycje potraw z kaszy gryczanej, desery z malin i nalewki. Zgłaszać się do konkursu może każdy chętny. 

Imprezę organizują GOK-i z Obszy i Starego Dzikowa.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe