Horodło: Pyszna impreza, czyli Nadbużański Jarmark Kulinarny

  • 15.07.2018, 07:00
  • ak
Horodło: Pyszna impreza, czyli Nadbużański Jarmark Kulinarny Fot. pixabay.com
Rezerwujcie sobie przyszłą niedzielę (22 lipca) na wyjazd do Horodła. Odbędzie się tam Powiatowy Nadbużański Jarmark Kulinarny. Kronika Tygodnia patronuje tej imprezie.

Smakowity piknik zacząć się ma o godz. 15 na boisku sportowym w Horodle. W programie nie tylko coś dla ciała, ale również dla ducha. Jarmark będzie okazją do kół gospodyń wiejskich, gospodarstw agroturystycznych i gmin powiatu hrubieszowskiego.

Nie zabraknie muzyki. Wystąpi m.in. grupa Cykady z Dorohuska, a także lokalne zespoły. Będą też ludowe tańce i występy solistów. Punkt kulminacyjny to rozstrzygnięcie konkursu na "Hrubieszowski produkt kulinarny".

Jako gwiazda imprezy wystąpi zespół Soleo, a na koniec do tańca zagra grupa Accord.

Wydarzenie organizują Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie, UG Horodło, a także miejscowy GOK.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe