Gm. Obsza: Dzieci do szkół pojadą PKS-em

  • 14.07.2018, 07:05
  • ak
Gm. Obsza: Dzieci do szkół pojadą PKS-em Fot. pixabay.com
Biłgorajski PKS przedstawił najkorzystniejszą ofertę i to autobusy tej firmy będą od września dowozić do szkół uczniów z gminy Obsza.

Do przetargu stanęło trzech oferentów. Gmina zdecydowała się na ofertę biłgorajskiego PKS-u. Autobusy tego przewoźnika będą w roku szkolnym dowozić dzieci i młodzież do Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Obszy. Transport zostanie zapewniony ponad 100 uczniom. Najwięcej dzieci dojeżdżać będzie z Olchowca, Woli Obszańskiej i Zamchu. 

Gmina zapłaci za tę usługę ponad 73 tysiące złotych. To mniej niż w minionym roku szkolnym. Umowa z przewoźnikiem jest podpisana, a szczegółowy rozkład jazdy zostanie ustalony przed 1 września.

ak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe