Już jest gotowa! Nowa Kronika Tygodnia!

  • 9.07.2018, 21:00 (aktualizacja 10.07.2018 06:39)
  • Kronika Tygodnia
Już jest gotowa! Nowa Kronika Tygodnia!
Jak co wtorek, także od 10 lipca w punktach sprzedaży w całym regionie znajdziecie najnowsze wydanie Kroniki Tygodnia. I jak zwykle będziecie mieli mnóstwo do poczytania.

>>>> Prezydent Ukrainy postawił znak równości pomiędzy ludobójstwem UPA na Wołyniu a akcją AK i BCh w Sahryniu. Oliwy do ognia dolał prezes Towarzystwa Ukraińskiego w Lublinie, głosząc, że "zbrodnia przeciwko ludzkości" popełniona została w Sahryniu przez "członków narodu polskiego".

>>>> Sprawcy zjawili się na posesji 27-letniego mieszkańca gm. Szczebrzeszyn po to, żeby dać mu nauczkę. Oblali go benzyną i podpalili. Co się stało z młodym mężczyzną?

>>>> Za błąd najpierw zapłaciła apteka, teraz ma zapłacić także przychodnia. Bo dziewczynce podano niewłaściwą szczepionkę.

>>>> Zgromadzone w skierbieszowskim Urzędzie Gminy archiwalne zdjęcia są niezwykłe. Wykonano je głównie w pierwszej połowie oraz latach 60. ub. wieku. Z nami możecie je obejrzeć.

>>>> Wojewoda i IPN chcą usunięcia pomnika Józefa Dechnika, lecz radni i władze Biłgoraja bronią zasłużonego dla miasta działacza. Co z tego wyniknie?

>>>> Magdalena Hajkiewicz z Hrubieszowa jest jedną z laureatek głównych nagród przyznanych podczas V Ogólnopolskiej Gali Fitness – Motywatory 2018.

>>>> Tomasz Leszczyński, burmistrz Lubyczy Królewskiej usłyszy zarzuty. Co ma na sumieniu samorządowiec?

>>>> Na pewno Marta Pfeifer i na pewno Andrzej Wnuk. Kto jeszcze jesienią będzie ubiegał się o fotel prezydenta Zamościa?

To tylko część tematów. Znacznie więcej znajdziecie w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Kronika Tygodnia
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
lach
lach 10.07.2018, 22:39
patologi nie naród

Pozostałe