Gm. Rachanie: Świętowali w Józefówce

  • 11.07.2018, 17:00
  • roh
Gm. Rachanie: Świętowali w Józefówce
Druhowie z Józefówki (gm. Rachanie) świętowali 65-lecie działalności Ochotniczej Straży Pożarnej. Z tej okazji nie zabrakło medali i odznaczeń.

Obchody odbyły się w niedzielę 1 lipca. Rozpoczęto je mszą świętą odprawioną w intencji strażaków w kościele pw. Przemienienia Pańskiego w Rachaniach. Prezes OSP w Józefówce Mieczysław Tyski przedstawił historię działalności jednostki i ludzi, którzy ją tworzyli.

Jubileusz był okazją, aby docenić zasłużonych strażaków. Złotym Medalem Za Zasługi dla Pożarnictwa uhonorowano Tadeusza Czwaniuka, srebrnym – Zdzisława Trusia, brązowym –  Pawła Bartosza, Mariusza Kulika,Macieja Jurczyszyna i Szymona Rajtaka.

Więcej przeczytasz w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

roh
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe