Festiwal Tenisa Stołowego w Werbkowicach

  • 9.07.2018, 06:00 (aktualizacja 09.07.2018 06:56)
  • ak
Festiwal Tenisa Stołowego w Werbkowicach Fot. pixabay.com
Do imprezy jest jeszcze dużo czasu, ale przygotowania ruszyły, bo to będzie duże przedsięwzięcie. W styczniu 2019 roku w Werbkowicach odbędzie się pięciodniowy Festiwal Tenisa Stołowego.

Imprezę organizują wspólnie UKS Grot-Michał Werbkowice i UKS Ogólniak Hrubieszów. Wsparcia udziela im samorząd Werbkowic.

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC
Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń Bezpieczni.pl i otrzymaj zniżkę na swoje następne OC/AC

W ostatni czwartek (5 lipca) odbyło się spotkanie w tej sprawie. Uczestniczyli w nim Danuta Muzyczka (UKS Grot-Michał Werbkowice), Zbigniew Krawczuk (UKS Ogólniak Hrubieszów), dyrektor SP Werbkowice Marta Pietrusiewicz oraz wójt Lech Bojko i sekretarz gminy Monika Podolak.

W ramach imprezy planowane są rozgrywki wojewódzkie dzieci i młodzieży. W ostatnim dniu festiwalu rozegrane zostaną mecze II i III ligi UKS Grot-Michał Werbkowice. Możliwe, że odbędzie się też Wojewódzki Turniej Seniorów Lubelskiego Związku Tenisa Stołowego. Na pewno nie zabraknie imprez towarzyszących.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe