Gm. Zamość: Trwa rozbudowa stadionu sportowego w Zawadzie

  • 7.07.2018, 12:00
  • ak
Gm. Zamość: Trwa rozbudowa stadionu sportowego w Zawadzie Fot. pixabay.com
Pierwszy etap inwestycji został zrealizowany. Wkrótce kolejny. Trwa rozbudowa stadionu sportowego w Zawadzie.

Gotowy jest już budynek klubowy o powierzchni ponad 300 metrów kwadratowych wraz z instalacją elektryczną, wodociągową, ściekową, CO gazowego i wentylacją mechaniczną.

Wewnątrz są szatnie dla sportowców i sędziów, a także pomieszczenia socjalne i łązienki. Obiekt jest oczywiście przystosowany do tego, by mogły z niego korzystać osoby niepełnosprawne.

Całość kosztowała ponad 623 tys. zł. Całość została sfinansowana z budżetu gminy Zamość. Budowę prowadziła firma „Strumidło” Zakład Ogólnobudowalny Adam Strumidło z Płoskiego.

To nie koniec. W ramach rozbudowy stadionu w tym roku utwardzono również kostką brukową plac wokół budynku. Powstały chodniki i droga dojazdowa, zamontowano urządzenia w siłowni zewnętrznej.

Cała inwestycja jest jeszcze większa. Zaplanowano również przebudowę nawierzchni płyty boiska, budowę trybuny na 300 miejsc, oświetlenia  oraz małego wielofunkcyjnego boiska o sztucznej nawierzchni. To jednak dopiero w kolejnych latach.

ak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
nhn
nhn 8.07.2018, 16:30
Prezydent Wnuk jednak działa !

Pozostałe