Zamość: Drogowcy wejdą na Zuchów i Ruchu Oporu. Zbudują ulice

  • 05.07.2018, 09:00
  • ak
Zamość: Drogowcy wejdą na Zuchów i Ruchu Oporu. Zbudują ulice Fot. Screen z Google Street View
Te ulice są, ale wyglądają byle jak. Wkrótce to się zmieni. Władze Zamościa zleciły budowę nowych nawierzchni ul. Zuchów i Ruchu Oporu.

Te dwie małe uliczki są bocznymi Lubelskiej. Dotychczas ani na ul. Zuchów, ani na Ruchu Oporu nie było asfaltu. Ale niebawem obie mają już wyglądać jak należy. Na budowę obu miasto zaplanowało wydać blisko 380 tys. zł. Inwestycję zrealizuje do końca września zamojskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Spółka z o.o.

Na obu ulicach zostanie położona nowa nawierzchnia (bitumiczna i z kostki brukowej), powstanie też kanalizacja deszczowa i teleinformatyczna. W planach jest też wymiana oświetlenia.

 

CZYTAJ TAKŻE: ULICA LETNIA GOTOWA NA LATO

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe