Zamość: Znaleźli polskiego Szekspira. Wyniki konkursu w ZDK (ZDJĘCIA)

  • 05.07.2018, 05:18 (aktualizacja 05.07.2018, 10:31)
  • ak
Zamość: Znaleźli polskiego Szekspira. Wyniki konkursu w ZDK (ZDJĘCIA) Fot. Zamojski Dom Kultury
Agnieszka Gruszka i Piotr Pela zostali nagrodzeni w konkursie na sztukę teatralną "Szukamy polskiego Szekspira", zorganizowanym przez Zamojski Dom Kultury.

Konkurs, jak co roku, został rozstrzygnięty w trakcie Zamojskiego Lata Teatralnego. Jurorzy Krzysztof Hajbos, Eryk Janicki i Grażyna Kawala zdecydowali się nagrodzić dwoje uczestników: Agnieszkę Gruszkę z Zamościa za scenariusz "Czy jesteśmy sami we wszechświecie" oraz Piotra Pielę za Łabuń za "Królową Instagrama". Wyróżnienie otrzymała Gabriela Lewicka z Zamościa, autorka scenariusza "Alien".

Laureaci otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez ZDK, a praca Agnieszki Gruszki zostanie też wydrukowana w Zamojskim Kwartalniku Kulturalnym.

ak

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe