Obsza: Kto dowiezie dzieci do szkoły?

  • 28.06.2018, 12:16 (aktualizacja 28.06.2018, 12:22)
  • red
Obsza: Kto dowiezie dzieci do szkoły? pexels.com
Choć świadectwa już rozdane i rok szkolny dobiegł końca to w gminie Obsza już myślą o kolejnym, a konkretnie o tym, kto dowiezie uczniów do szkoły od 1 września.

Władze gminy Obsza kończą przyjmowanie ofert od przewoźników, którzy chcą się zająć dowożeniem uczniów w nowym roku szkolnym. Realizacja tych usług rozpocznie się 1 września, ale przetarg trwa jeszcze tylko do 29 czerwca, do godziny 10:00. Firma, która złoży najkorzystniejszą propozycję ma zorganizować transport do Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Obszy dla ponad 100 uczniów. Największą grupę będą stanowić uczniowie dojeżdżający z Olchowca, Woli Obszańskiej i z Zamchu. W zakończonym niedawno roku szkolnym na dowożenie dzieci i młodzieży samorząd wydał ponad 90 tysięcy złotych, ale liczba uczniów była większa niż teraz. Przewoźnicy, którzy chcą świadczyć tę usługę mogą składać swoje oferty do 29 czerwca, a szczegółowe warunki udziału w przetargu można znaleźć na stronie:  https://ugobsza.bip.lubelskie.pl/index.php?id=123&p1=szczegoly&p2=58070

red

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe