Zamość: ''Aktywna wieś'' szansą dla bezrobotnych

  • 27.06.2018, 12:15
  • red
Zamość: ''Aktywna wieś'' szansą dla bezrobotnych
Powiatowy Urzędu Pracy w Zamościu pozyskał dodatkowe środki na aktywizację zawodową osób bezrobotnych w ramach programu „Aktywna wieś”.

Warunkiem skorzystania jest: posiadanie statusu osoby bezrobotnej, adresu zamieszkania na terenie powiatu zamojskiego z wyłączeniem miasta Szczebrzeszyn, Krasnobród i Zwierzyniec, ustalenie II profilu pomocy (usługi i instrumenty rynku pracy, działania aktywizacyjne zlecone przez urząd pracy oraz inne formy pomocy z wyłączeniem Programu Aktywizacja i Integracja), a takze Indywidualnego Planu Działania

W ramach programu realizowane będą następujące formy wsparcia: staże, prace interwencyjne, roboty publiczne, doposażenia lub wyposażenia stanowisk pracy, dotacje, bony na zasiedlenie oraz szkolenia. Zamojski Urząd Pracy zaprasza wszystkich chętnych do składania wniosków.

Zainteresowani ofertami PUP szczegółowe informacje uzyskają u doradców klienta bądź znajdą je na stronie Urzędu http://zamosc.praca.gov.pl.

red

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe