Zamość: Już w tę sobotę spotkanie otwarte Młodzieżowego Art Kolektywu!

  • 21.06.2018, 14:12 (aktualizacja 22.06.2018, 17:39)
  • bw
Zamość: Już w tę sobotę spotkanie otwarte Młodzieżowego Art Kolektywu!
Razem czyli właściwe jak? O kulturze uczestnictwa i dostępności kultury dla wszystkich. W ramach Młodzieżowego Art Kolektywu Rafał Lis spotka się z mieszkańcami w sobotę, 23 czerwca w Zamojskim Domu Kultury.

Spotkanie będzie dotyczyło szeroko rozumianej współpracy z lokalnymi społecznościami w dziedzinie tworzenia wydarzeń czy programu kulturalnego i dostępności kultury. 

Rafał Lis – historyk sztuki, animator i społecznik. Koordynator dostępności i edukator w Galerii Labirynt w Lublinie. Pomysłodawca i brzydsza połowa Społecznej Pracowni Mozaiki. Współpracuje z organizacjami pozarządowymi i instytucjami kultury, głównie na polu działań edukacyjnych i społecznych. Członek międzynarodowej grupy animatorów „Actors of Urban Change”. Stypendysta Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie/Fundacji Nieograniczona.

Zamojski Dom Kultury, 23 czerwca 2018 r. (sobota), godz. 11:00, wstęp wolny

bw

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe