Tomaszów Lub.: Policjant po służbie zatrzymał poszukiwanego listem gończym

  • 20.06.2018, 12:21
  • bw za kmp Tomaszów
Tomaszów Lub.: Policjant po służbie zatrzymał poszukiwanego listem gończym px
27-latka poszukiwanego listem gończym rozpoznał policjant Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim. Funkcjonariusz powiadomił oficera dyżurnego i wspólnie z kolegami pełniącymi służbę zatrzymał mężczyznę.

W poniedziałek (18 czerwca) policjant Wydziału Kryminalnego tomaszowksiej komendy po zakończonej służbie wracał do domu. W pewnym momencie zauważył znanego mu 27-letniego mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym.  Kryminalny po rozpoznaniu poszukiwanego natychmiast powiadomił o tym dyżurnego, który na miejsce zdarzenia wysłał patrol. A sam obawiając się, że poszukiwany będzie uciekał, wszedł do sklepu i obezwładnił  mężczyznę. Następnie przekazał go funkcjonariuszom, którzy przyjechali na miejsce.  

27-latek został zatrzymany i doprowadzony do tomaszowskiej jednostki Policji, skąd trafił do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

bw za kmp Tomaszów

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe