Zamość: Marta Pfeifer kandyduje na urząd prezydenta miasta

  • 15.06.2018, 11:25 (aktualizacja 15.06.2018 12:27)
  • bw
Zamość: Marta Pfeifer kandyduje na urząd prezydenta miasta
Radna Marta Pfeifer podczas konferencji zwołanej dziś (15 czerwca) naprzeciwko Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej na ul. Zamoyskiego ogłosiła swoją kandydaturę na urząd prezydenta Zamościa. Radna zadeklarowała, że wystartuje z własnego komitetu wyborczego.

Przewodnicząca Komisji Samorządu i Porządku Publicznego oraz radna Rady Miasta Zamość ogłosiła swój start w wyborach samorządowych podczas konferencji prasowej zwołanej w piątek, o godzinie 11:00 na terenach zielonych naprzeciwko PWSZ na ul. Zamoyskiego. 

– Jestem rodowitą zamościanką i dlatego bardzo leży mi na sercu dobro miasta. Musimy odbić się od dna i wreszcie wykorzystać ogromny potencjał. Mam pomysł, jak to zrobić –zadeklarowała radna Pfeifer. 

Radna zadeklarowała, że komitet przedstawi kandydatów na radnych we wszystkich okręgach. Marta Pfeifer podkreśliła także, że wystartuje z własnego komitetu wyborczego i będzie walczyć o poparcie mieszkańców, a także prowadzi rozmowy ze stowarzyszeniami i Koalicją Obywatelską. – Prowadzę zaawansowane rozmowy z Koalicją Obywatelską i w najbliższym czasie przekaże państwu więcej informacji – poinformowała Marta Pfeifer.

Zapytana o wybór miejsca zwołania konferencji, tak wyjaśniła swoją decyzję: – Zwołałam tutaj swoją konferencję, bo czas wyjść na osiedla, czas na inwestycje właśnie na tych 16 zamojskich osiedlach, co moim zdaniem przez te 4 lata nie udało się panu Wnukowi – stwierdziła.

Program wyborczy i kandydatów na radnych zostanie przedstawiony w najbliższym czasie.

CZYTAJ TEŻ: KOALICJA OBYWATELSKA W OPOZYCJI DO WNUKA. WSPÓLNE LISTY I WSPÓLNY KANDYDAT NA PREZYDENTA

bw
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Polka
Polka 12.10.2018, 10:29
Pani Pfeifer jak była w Radzie Miasta to miała okazje się wykazać swoją działalnością. Dlaczego nic o pani dokonaniach... Niech Pani dalej leczy zwierzęta, jak się na tym zna. Prezydentura to zupełnie inna dziedzina. Czyż w Zamościu nie ma kompetentnych kobiet, tylko takie szukające kasy.
Zamościanka
Zamościanka 6.10.2018, 08:38
Sami frustraci napisali. Tchórze, którzy kryją się za anonimowością. Jak tak wszyscy są miernotami i oszustami to ruszcie tyłki i sami coś zróbcie. W końcu jest na kogo zagłosować. Zdecydowana, konkretna i inteligentna Kobieta. Nie musi politykować dla kasy bo ją ma. Powodzenia.
Zawisza Ciemny
Zawisza Ciemny 16.06.2018, 19:06
Podejrzewam, że kandydatów będzie jak cyganów na giełdzie a zdecydowana większość zechce NAS oszubrawić
Ja
Ja 15.06.2018, 18:08
Miernota, nie nadaje się do niczego, a chce za darmo brać publiczne pieniądze
liczydło
liczydło 15.06.2018, 16:48
co to bidne sobą reprezentuje, ZERO
Australijczyk
Australijczyk 15.06.2018, 12:54
I lecimy z hejtem 3..2..1...Start!
halo
halo 16.06.2018, 02:55
słaba zagrywka asekuracyjna, a co jeśli subtelnie ktoś się wypowie i skomentuje, że ta kobieta się nie nadaje?

Pozostałe