Tomaszów Lubelski: Uczniowie z Tarnoszyna zwiedzali komendę

  • 14.06.2018, 15:45
  • ak
Tomaszów Lubelski: Uczniowie z Tarnoszyna zwiedzali komendę Fot. KPP Tomaszów Lubelski
Kolejna grupa młodych mieszkańców powiatu tomaszowskiego wie, jak wygląda od środka Komenda Powiatowa Policji. Ostatnio wizytę złożyli tam uczniowie z Tarnoszyna (gm. Ulhówek).

Dzieci złożyły wizytę policjantom w środę (13 czerwca). Gospodarze oprowadzili ich po różnych zakamarkach komendy. Uczniowie z Tarnoszyna zajrzeli np. do policyjnej strzelnicy,a także sali gimnastycznej i na siłownię.

Przewodnik psa opowiedział o tresurze służbowego czworonoga i o tropieniach, w jakich miał okazje uczestniczyć. Pokazał też kilka prostych komend, które Carlos wykonał precyzyjnie. Kolejnym punktem w programie była pogawędka z policjantem ruchu drogowego i prezentacja radiowozu. Nie mogło się obyć bez wizyty w pomieszczeniach technika kryminalistyki.

Na koniec mł. asp. Wioletta Myszczyńska zachęcała dzieci do wzięcia udziału w konkursie „ Filmowy przeWodnik. Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”. Omówiła też zasady bezpieczeństwa podczas wypoczynku nad akwenami.

Na pamiątkę wizyty każde z dzieci dostało odblask.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe