Zamość: Funkcjonariusze ZK w zawodach paintballowych (ZDJĘCIA)

  • 14.06.2018, 14:42
  • ak
Zamość: Funkcjonariusze ZK w zawodach paintballowych (ZDJĘCIA) Fot. st. chor. Jacek Szadkowski/ZK Zamość
Trzecie miejsce zajęła reprezentacja Zakładu Karnego w Zamościu podczas I Turnieju w Paintball o Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Lublinie. Zawody odbyły się w piątek 8 czerwca na poligonie paintballowym „Kontra” w Szewni Dolnej (gm. Adamów).

Do rywalizacji przystąpiło 10 drużyn reprezentujących wszystkie jednostki penitencjarne okręgu lubelskiego, Zarząd Terenowy Związku Zawodowego Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa w Zamościu oraz Grupę Interwencyjną Służby Więziennej w Lublinie.

Uczestnicy turnieju musieli wykazać się nie tylko umiejętnościami strzeleckimi, ale również konsekwencją przyjętej taktyki, współdziałaniem w zespole. Najlepiej z tymi zadaniami poradziła sobie ekipa z Grupy Interwencyjnej SW z Lublina. Drugie miejsce zajęła drużyna Aresztu Śledczego w Lublinie, a na trzecim znaleźli się funkcjonariusze ZK Zamość.

 

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe