Zamość: Dziewczyny z Mundurówki sprawne jak żołnierze

  • 14.06.2018, 13:30
  • ak
Zamość: Dziewczyny z Mundurówki sprawne jak żołnierze Fot. LO CSM Zamość
Wysokie, piąte miejsce zajęła żeńska drużyna z LO Centrum Szkół Mundurowych w Zamościu w finale ogólnopolskiego konkursu "Sprawni jak żołnierze". Dziewczyny z zamojskiej mundurówki reprezentowały na centralnym etapie województwo lubelskie.

Finał 41. Zawodów Sportowo-Obronnych „Sprawni jak Żołnierze” odbył się w zeszłym tygodniu w Bornym Sulinowie (woj. zachodniopomorskie). Lubelszczyznę reprezentowały tam zamościanki: Żaneta Wójcik, Paulina Humin i Natalia Wiater. Awansowały do etapu centralnego, bo wcześniej wygrały w wojewódzkim.

Dziewczyny z zamojskiej Mundurówki rywalizowały w konkurencjach sprawnościowych, strzelaniu, rzucie granatem, pierwszej pomocy przedmedycznej oraz w biegu na orientację.

W tej ostatniej konkurencji stanęły na podium, a w klasyfikacji generalnej uplasowały się na piątej pozycji. Opiekunem i instruktorem drużyny jest nauczyciel edukacji wojskowej kpt. Arkadiusz Jesionek.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe