Zamość: Nauczycielki SP nr 7 nagrodzone w konkursie "Moja Niepodległa"

  • 14.06.2018, 07:03 (aktualizacja 14.06.2018 10:11)
  • ak
Zamość: Nauczycielki SP nr 7 nagrodzone w konkursie "Moja Niepodległa"
Małgorzata Drozd oraz Marta Słomianowska, nauczycielki Szkoły Podstawowej nr 7 w Zamościu znalazły się w gronie pedagogów wyróżnionych w ogólnopolskim konkursie "Moja Niepodległa".

Konkurs pod patronatem MEN został zorganizowany przez Instytut Pamięci Narodowej w Szczecinie. Należało w nim napisać scenariusz lekcji lub uroczystości szkolnej związanej z rocznicą 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Laureatkami zostały nauczycielki z zamojskiej Siódemki: Małgorzata Drozd, historyczka oraz Marta Słomianowska, polonistka i nauczycielka plastyki. Ich wspólny scenariusz zatytułowany „Mam szczerą wolę całym życiem pełnić służbę…”  został wybrany do publikacji, która zostanie wydana przez IPN. Obie panie zostały zaproszone na uroczyste podsumowanie w Warszawie oraz wyjazd konwersatoryjny do Wilna pod koniec września 2018 r.

ak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe