Biłgoraj: Sukcesy artystów z MDK w ogólnopolskim konkursie

  • 13.06.2018, 15:21
  • ak
Biłgoraj: Sukcesy artystów z MDK w ogólnopolskim konkursie Fot. MDK Biłgoraj
Kolejne laury na koncie małych artystów pracujących w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju. Wychowanki Tęczowej Malarni prowadzonej przez Annę Świcę otrzymały nagrody i wyróżnienia.

Konkurs "Człowiek w ruchu" organizowany przez MDK w Pabianicach cieszył się ogromną popularnością. Zgłoszono do niego 1064 prace z 153 placówek oświatowych i kulturalnych z całej Polski.

W kategorii dzieci 7-letnich wyróżniona została Dominika Kudzia, która namalowała rodzinę spędzającą wolny czas na rolkach.Wśród 8-latków III miejsce zajęła Łucja Ksiądz, która namalowała akrobatyczne wyczyny pięciu dziewczynek. W grupie 9-latków wyróżniono pracę Stasia Pindora. Ten mały artysta przedstawił postać chłopca mknącego na rowerze. Największy sukces, drugie miejsce, osiągnęła 10-letnia Martyna Kostek, która przedstawiła dwie bawiące się dziewczynki. 

ak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe