Zamość: Karolina śpiewała w finale

  • 13.06.2018, 12:00
  • ak
Zamość: Karolina śpiewała w finale Fot. I LO Zamość
Sukces uczennicy I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Zamoyskiego w Zamościu. Karolina Szeremeta znalazła się w finale VII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Rosyjskiej "Dopóki nam ziemia kręci się ...".

Konkurs odbył się na początku czerwca w Łodzi. Śpiewającą licealistkę z Zamościa przygotowała do niego Magdalena Nizioł. Karolina wypadła na tyle dobrze, że zwycięsko przeszła eliminacje i dostała się do finału. 

Wystąpiła w sali widowiskowej Politechniki Łódzkiej wraz z 50 młodymi wykonawcami z całej Polski. Imprezę uświetnili również goście specjalni, a wśród nich: Evgen Malinowski - rosyjski aktor, piosenkarz, popularyzator utworów bardów rosyjskich, chór katedry prawosławnej św. Aleksandra Newskiego w Łodzi oraz zespół szkoły baletowej.

ak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe