Zamość: Policjanci odwiedzają przedszkola

  • 13.06.2018, 08:35 (aktualizacja 13.06.2018 08:40)
  • ak
Zamość: Policjanci odwiedzają przedszkola Fot. KMP Zamość
Na kilka tygodni przed wakacjami zamojscy policjanci składają wizyty w przedszkolach i szkołach, aby rozmawiać z dziećmi o zasadach bezpiecznego wypoczynku. Ostatnio byli w przedszkolach na ul. Kamiennej i Oboźnej.

Podczas spotkań z dziećmi mundurowi mówili o ostrożności, którą należy zachować w kontaktach z osobami obcymi, o właściwym zachowaniu podczas wycieczek i zabawy. – Szczególną uwagę zwrócili na bezpieczeństwo dzieci, które w czasie wakacji wypoczywać będą nad wodą. Przypominali o obowiązku słuchania dorosłych i zakazie kąpieli w rzekach, gliniankach lub innych miejscach do tego niewyznaczonych – relacjonuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Maluchy bardzo pilnie słuchały rad policjantów i zobowiązały się do przestrzegania zasad bezpieczeństwa.

ak

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe