Tarnogród: Zaśpiewali Panu w konkursie (WYNIKI)

  • 13.06.2018, 06:00
  • lew
Tarnogród: Zaśpiewali Panu w konkursie (WYNIKI)
W Tarnogrodzkim Ośrodku Kultury odbył się XXIV Konkurs Piosenki Religijnej. Przed publicznością zaprezentowało się sześć zespołów.

We wszystkich kulturach świata piosenka religijna jest istotnym elementem wyrażania przez wiernych swoich emocji – powiedziała na powitanie Renata Ćwik, dyrektor Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury. – W kulturze polskiej również jest istotnym elementem rozwoju duchowości człowieka. Wykonawcy i odbiorcy tego wydarzenia mają niepowtarzalną szansę otwarcia swych serc poprzez muzykę i słowa pieśni.

Po wysłuchaniu wszystkich wykonawców jury pod przewodnictwem Wiesława Mazurka z Państwowej Szkoły Muzycznej w Biłgoraju postanowiło nie przyznawać pierwszej nagrody. 

Więcej przeczytasz w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe