Tarnogród: Z ekologią na ty w TOK

  • 14.06.2018, 08:00
  • lew
Tarnogród: Z ekologią na ty w TOK
Olimpiada wiedzy ekologicznej, konkurs plastyczny i pokaz mody ekologicznej – tak wyglądał Dzień z Ekologią w Tarnogrodzkim Ośrodku Kultury.

Impreza pod hasłem "Przyjaźni środowisku" odbyła się 4 czerwca w TOK-u. Do ekologicznych zmagań stanęli uczniowie ze szkół w Tarnogrodzie, Różańcu Drugim i Woli Różanieckiej. Po zakończeniu wszystkich konkurencji komisja ogłosiła wyniki. W olimpiadzie wiedzy ekologicznej pierwsze miejsce zajęła SP w Różańcu Drugim, drugie ex aequo – SP w Woli Różanieckiej i SP w Tarnogrodzie, a na trzecim uplasowali się uczniowie gimnazjum w Tarnogrodzie. W konkursie plastycznym i pokazie mody ekologicznej nagrodzono wszystkich uczniów.

Zwieńczeniem ekologicznego dnia był interaktywny spektakl "Maszyna zmian" w wykonaniu aktorów Krakowskiego Impresariatu Artystycznego "Rondo" oraz Teatru Wrzos z Krakowa. Imprezę uświetnił swoim występem Zespół Wokalny Lawenda ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Tarnogrodzie.

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe