Zamość: Widzowie dopisali, CKF Stylowy otrzymało nagrody

  • 09.06.2018, 10:30
  • ak
Zamość: Widzowie dopisali, CKF Stylowy otrzymało nagrody Fot. CKF Stylowy Zamość
Centrum Kultury Filmowej w Zamościu zostało nagrodzone przez organizatorów Forum Wokół Kina. Nagrody odebrał w Sopocie Andrzej Bubeła, dyrektor zamojskiego kina.

CKF Stylowy otrzymało nagrody za wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nagrody przyznawanebyły dystrybutorom i kinom w sześciu kategoriach.

Zamojskie zwyciężyło w dwóch kategoriach. Nagrodę przyznano za "najlepszy wynik na filmie będącym ekranizacją książki w 2017 r.", czyli frekwencję na seansach „Ciemniejszej strona Greya”. CKF Stylowy nagrodzono również za "najlepszy wynik na filmie animowanym w 2017 r." za animację „Gru, Dru i Minionki”.

Statuetki zostały wręczone w czwartek, 7 czerwca podczas ceremonii zamknięcia 45. Forum Wokół Kina w Sopocie.

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zamościanka
Zamościanka 11.06.2018, 07:16
Bardzo się cieszymy i gratulujemy! Szkoda tylko, że zwyciężyliśmy akurat w takich kategoriach, nic poza Grayem nie może nas przyciągnąć do kina?

Pozostałe