Biłgoraj: Gabriela Marczak z ZSZiO nagrodzona w fotograficznym konkursie

  • 07.06.2018, 07:00 (aktualizacja 07.06.2018, 07:26)
  • ak
Biłgoraj: Gabriela Marczak z ZSZiO nagrodzona w fotograficznym konkursie Fot. Gabriela Marczak/ZSZiO Biłgoraj
Sukces uczennicy Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju. Gabriela Marczak została doceniona przez jurorów Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Portret2018”.

Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Z całej Polski zgłosiło się do niego aż 8356 uczestników. Komisja doceniła fotografie wykonane przez Gabrielę Marczak, uczennicę technikum fryzjerskiego przy ZSZiO w Biłgoraju, przyznając jej wyróżnienie.

Dzięki temu nastolatka będzie miała okazję wraz z 14 innymi osobami wziąć udział w dwudniowym kursie „Fotografii Studyjnej: Moda, Portret, Postprodukcja” w Warszawie.

Jurorzy zwrócili uwagę na to, że Gabrysia lubi w fotografii eksperymentować, poszukiwać. Jej prace są dopracowane kompozycyjnie, wyeksponowana jest delikatność oraz romantyzm. Potrafi również pracować kolorem, co dobrze odzwierciedla rzeczywistość.

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe