Biłgoraj: Harcerze z ZSZiO mają nowe wdzianka. Od starosty

  • 04.06.2018, 12:16
  • ak
Biłgoraj: Harcerze z ZSZiO mają nowe wdzianka. Od starosty Fot. ZSZiO Biłgoraj
Harcerze z drużyny działającej przy Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju mają nowe kurtki. Zostały zakupione m.in. dzięki wsparciu starosty.

Prezenty trafiły do 18. Drużyny Wędrowniczej „Ignis”. Jej członkowie mają teraz do dyspozycji nie tylko mundury, ale również piętnaście nowych okryć wierzchnich. Odzież została zakupiona dzięki wsparciu ze strony władz powiatu. Pieniądze dołożył też Fundusz ZSZiO „Szansa na rozwój uczniów” oraz Rada Rodziców przy szkole. Co nieco udało się ponadto zebrać podczas zorganizowanego przez młodzież kiermaszu ciast.

Przed kilkoma dniami przedstawiciele drużyny osobiście podziękowali staroście za pomoc.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe