W domu z potworem. Syn pobił matkę

  • 05.06.2018, 06:51
  • par
W domu z potworem. Syn pobił matkę Fot. pixabay.com
62-latek z gm. Hrubieszów wkrótce stanie przed sądem za rozbój i dotkliwe pobicie 86-letniej matki. Mężczyzna wielokrotnie znęcał się nad sędziwą kobietą. Zwłaszcza, gdy odmawiała mu pieniędzy na alkohol. Groził zabójstwem nie tylko matce, ale i siostrze. Zatrzymano go w marcu, do tej pory przebywa w areszcie.

Pod koniec maja Prokuratura Rejonowa w Hrubieszowie skierowała do tamtejszego sądu akt oskarżenia przeciwko Marianowi J. Śledczy oskarżyli 62-latka z gm. Hrubieszów o rozbój i pobicie matki, znęcanie się nad nią fizycznie i psychicznie. Trzeci zarzut dotyczył gróźb karalnych. Marian J. groził matce, że ją zabije. Zabójstwem groził również swojej siostrze, gdy ta brała ich matkę w obronę.

Więcej w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe