Z Arizony do Zamościa

  • 07.06.2018, 07:00
  • bw
Z Arizony do Zamościa
W Zamościu, z dwudniową wizytą przebywała delegacja miasta partnerskiego Fountain Hills. W poniedziałek 28 maja goście wzięli udział w sesji Rady Miejskiej, a dzień później zwiedzili Roztocze.

Miasto Zamość umowę o współpracy partnerskiej z amerykańskim Fountain Hills podpisało w 2014 r. Przedstawiciele Komisji Miast Partnerskich z Fountain Hills przyjechali do Zamościa po raz pierwszy. W skład 8-osobowej delegacji weszli członkowie Komisji Miast Partnerskich oraz konsul honorowy RP w Arizonie Bogumił Horchem z żoną Elżbietą Matej-Horchem. 

W poniedziałek, 28 maja goście wzięli udział w sesji Rady Miasta. Przewodnicząca Komisji Carol Caroll podziękowała zamojskim radnym za dotychczasową współpracę i zorganizowanie wyjazdów w ramach wymiany młodzieży.

Więcej przeczytasz w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

bw

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe