Zamość chce pobić rekord w tańczeniu poloneza

  • 04.06.2018, 05:44
  • ak
Zamość chce pobić rekord w tańczeniu poloneza Fot. A. Szewc/Archiwum
Przed rokiem młodzi Zamościanie pobili rekord w największej liczbie osób tańczących belgijkę. Za kilka dni kolejna rekordowa impreza, tym razem w tańczeniu poloneza.

Zaplanowano ją na piątek 8 czerwca. Wydarzenie wpisze się w kalendarz imprez związanych ze 100-leciem odzyskania przez Polskę niepodległości. 

Zacznie się od "Korowodu dla Niepodległej", który po godz. 9.30 z parkingu na ulicy Partyzantów przejdzie na Rynek Wielki. Po odśpiewaniu hymnu i okolicznościowych wystąpieniach młodzież podejmie próbę bicia rekordu Polski w jednoczesnym tańczeniu poloneza przez jak największą liczbę osób.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe