Zamość: Marsz dla Życia i Rodziny przejdzie przez miasto

  • 03.06.2018, 15:30
  • ak
Zamość: Marsz dla Życia i Rodziny przejdzie przez miasto Fot. pixabay.com
W najbliższą niedzielę (10 czerwca) w Zamościu odbędzie się Marsz dla Życia i Rodziny. Organizują go Rada Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich i Duszpasterstwo Rodzin.

Tegoroczny marsz odbędzie się pod hasłem „Polska rodziną silna”. Wydarzenie to ma być manifestacją radości, aktywnej promocji przywiązania do wartości rodzinnych i poszanowania życia każdej osoby, od poczęcia do naturalnej śmierci.

Marsz odbędzie się pod patronatem ks. biskupa Mariana Rojka i prezydenta Zamościa Andrzeja Wnuka. Rozpocznie się mszą w kościele św. Michała o godz. 10.30, a po nabożeństwie pochód przejdzie ulicami miasta na Rynek Wielki, gdzie odbędzie się koncert.

W trakcie marszu i pikniku będzie możliwość włączenia się w akcję „pielucha dla malucha” i wsparcie pieniężne akcji podczas zbiórki do puszek u wolontariuszy Caritas.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe