Zamość: Komfort w plenerze. Są nowe ławki, kosze, huśtawki (ZDJĘCIA)

  • 03.06.2018, 09:30
  • ak
Zamość: Komfort w plenerze. Są nowe ławki, kosze, huśtawki (ZDJĘCIA) Fot. UM Zamość
Jest na czym usiąść, gdzie wyrzucić śmieci i gdzie się pobawić. Miasto Zamość zainwestowało w nowe urządzenia.

Na miejskich terenach zielonych, przede wszystkim nad rzeką Łabuńką pojawiły się ostatnio nowe "elementy małej architektury", czyli ławki, kosze na śmieci (20 kompletów), a także stojak na rowery i huśtawki na pobliskim placu zabaw oraz stolik do gier planszowych.

Urządzenia te na zlecenie miasta zamontowała firma DOL-EK z Tarnowa.

ak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kobieta
kobieta 04.06.2018, 21:19
Jak ktoś jest chamem, to żaden napis nie pomoże. Kulturę bycia ma się w sobie, albo nie.
Miszka Tatar
Miszka Tatar 03.06.2018, 13:24
Czy miasto nie może zainwestować w tabliczki- sprzątaj po swoim psie- i rozmieścić przy specjalnych pojemnikach? Są w mieście miejsca bardziej uczęszczane od innych przez ludzi spacerujących z psami. Przykładem jest np. deptak przy ul. Sikorskiego. Gdy wyciągam woreczek do sprzątania inni właściciele psów patrzą na mnie ze zdziwieniem. Brak edykacji, wiocha i wstyd. Trzeba poruszać się slalomem( nie wspomnę o pasach zielenia na których leży kupa na kupie). Jednak cywilizacja do Zamościa w tej dziedzinie jeszcze nie dotarła.
Teresa
Teresa 03.06.2018, 15:52
Popieram. Mam psa. Sprzątam po nim. Denerwują mnie ci którzy tego nie robią
Zmc
Zmc 03.06.2018, 13:14
Szkoda, że ławki są stawiane i potem zapomniane. Ławki przy fortyfikacjach są oblepione brudem i zaschniętą trawą przyklejoną po koszeniu. Nie da się z nich korzystać.

Pozostałe