Zanim przyjadą turyści. Służby już w gotowości

  • 26.05.2018, 15:00
  • ak
Zanim przyjadą turyści. Służby już w gotowości Fot. KPP Tomaszów Lubelski
Do rozpoczęcia sezonu turystycznego jest jeszcze trochę czasu, ale tomaszowscy policjanci już myślą o tym, co zrobić, aby wszyscy wypoczywający tu goście byli bezpieczni. Wydział prewencji Komendy Powiatowej Policji zorganizował w tej sprawie specjalne spotkanie.

Zaproszeni na nie zostali przedstawiciele wielu instytucji, m.in. Tomasz Kotowicz z Nadleśnictwa Tomaszów Lubelski, Kazimierz Oleszek z Nadleśnictwa Józefów, Wojciech Masłosz z Nadleśnictwa Mircze i Leszek Wiśniewski, reprezentujący zamojski okręg Polskiego Związku Wędkarskiego. Gości i kadrę kierowniczą witał zastępca komendanta kom. Szymon Mroczek.

– Celem spotkania było przygotowanie do nowego sezonu turystycznego, zacieśnienie współpracy, a także wypracowanie nowych wspólnych działań. Mówiono m.in. o zasadach w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa i porządku na wodach i terenach przywodnych – relacjonuje Agnieszka Leszek, rzeczniczka tomaszowskiej KPP.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe