Zamość: Zamojskie Lato Teatralne już wkrótce. Konferencja prasowa w ZDK

  • 24.05.2018, 14:01 (aktualizacja 25.05.2018, 04:42)
  • bw
Zamość: Zamojskie Lato Teatralne już wkrótce. Konferencja prasowa w ZDK
Dziś (24 maja) w sali kolumnowej Zamojskiego Domu Kultury odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca 43. Zamojskie Lato Teatralne.

Konferencja prasowa rozpoczęła się o godzinie 13:00 i wzięli w niej udział: prezydent Andrzej Wnuk, dyrektor wydziału kultury i sportu Małgorzata Bzówka, szef Zamojskiego Domu Kultury oraz Bożena Kawala, odpowiedzialna za organizację Lata Teatralnego. 

Ta sztandarowa impreza Zamościa potrwa tym razem od 16 czerwca do 7 lipca. Publiczność będzie miała okazję obejrzeć 18 spektakli projesjonalnych. Będą różne, ale wszystkie ciekawe i w każdym ważną rolę odegra muzyka. W przedstawieniach wystąpią gwiazdy, m.in. Magdalena Cielecka, Jan Englert, Beata Ścibakówna, Mariusz Kiljan, Tomasz Stockinger.

 
 

 

 

W programie znajdzie się jak zawsze także wiele przedsięwzięć towarzyszących: warsztaty, wystawy, spotkania z twórcami teatru. Pełny program 43. Zamojskiego Lata Teatralnego znajdziecie TUTAJ

Festiwalowi patronują: Andrzej Wnuk – Prezydent Miasta Zamość, Beata Ścibakówna i Jan Englert. Festiwal otrzymał dofinansowanie ministerstwa kultury. 

Bilety wstępu i karnety na spektakle będą są już do kupienia w cenach: 8 zł (karta Seniora), 10 i 20 zł. 

bw

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe