Zamość: Funkcjonariusze więzienni najlepsi w województwie (ZDJĘCIA)

  • 24.05.2018, 14:42
  • ak
Zamość: Funkcjonariusze więzienni najlepsi w województwie (ZDJĘCIA) Fot. ZK Zamość
Osiągnęli świetne wyniki indywidualnie i w klasyfikacji generalnej zajęli pierwsze miejsce. Funkcjonariusze Zakładu Karnego w Zamościu wygrali V Okręgowe Mistrzostwa Strzeleckie o Puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Lublinie.

Zawody odbyły się w miejscowości Hrudzie (powiat bialski). Wzięło w nich udział wzięło 32 funkcjonariuszy jednostek penitencjarnych Lubelszczyzny. Rywalizowali w trzech konkurencjach.

Najlepszym zawodnikiem okazał się mł. chor. Mariusz Halej z ZK Zamość, który wygrał klasyfikację indywidualną i konkurencję strzelania precyzyjnego z pistoletu P-99 Walther. Jego kolega z pracy mł. chor. Konrad Szymala wygrał strzelanie precyzyjne z pistoletu maszynowego.

W klasyfikacji kobiet bezkonkurencyjna okazała się natomiast kpr. Małgorzata Kulczyńska z ZK Hrubieszów (jej drużyna zajęła w klasyfikacji generalnej drugie miejsce, pisaliśmy o tym TUTAJ) przed zamościanką szer. Ewą Wlazło

 

ak

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe