Biłgoraj: RCEZ ma dobrych szachistów

  • 25.05.2018, 10:00
  • ak
Biłgoraj: RCEZ ma dobrych szachistów Fot. RCEZ Biłgoraj
Kształcą się w wybranych zawodach, ale przy okazji nieźle grają w szachy. Reprezentacja Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej zajęła drugie miejsce w Wojewódzkim Turnieju Szkół Średnich w Szachach o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Szachowe zawody odbyły się w Lubartowie. Brało w nich udział sześć szkół z Lubelszczyzny. Biłgorajskie RCEZ reprezentowali: Hubert Mucha, Konrad Mucha, Krystian Grochowicz i Karolina Badach.

Drużynowo uplasowali się na drugiej pozycji. Indywidualnie w kategorii chłopców drugie miejsce zdobył Hubert Mucha, a w kategorii dziewcząt 
III miejsce zajęła Karolina Badach. Uczniów przygotowała Zofia Marek podczas zajęć szkolnego koła szachowego.

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe